Králíček v duhové říši
ZDARMA

Veršovaný příběh králíčka, který zpívá pro radost celé duhové říše. Básničku o dvanácti slokách doprovází dvanáct milých obrázků králíčka s hudebními nástroji.

Příběh získáte zdarmapodobě složenky i jako e-knihu. 

Dětská knížka Králíček v duhové říši

icon_download Králíček v duhové říši

Dětskou knížku Králíček v duhové říši vám pošlu jen tak.
Knížku nebo e-knihu? OBOJÍ. 
Dostanete e-knihu pro tablet a zároveň složenku – knížku, kterou si snadno sami složíte. A k tomu přidám tipy na další pěkné čtení!

 

Tucet slok a hudebních nástrojů

Malý králíček zpívá od rána do večera. A zatímco on bude celých dvanáct slok zpívat, vy si prohlédnete tucet hudebních nástrojů – uvidíte bubínek, činely, příčnou flétnou, ale i kontrabas nebo třeba heligón. 

Poslechněte si králíčka, jak zpívá v duhové říši a podívejte se na nástroje v jeho kapele. Chcete? Není nic jednoduššího. Ráda vám knížku pošlu úplně zadarmo. Prostě jen napište, kam má králíček přihopkat a je to. 

Děkujeme za knížečku, je dokonalá 🙂 Včera jsme ji s dcerkou složili a radost je opravdu veliká. Budeme tvořit ještě jednu knížku, synovi se take moc líbila a chce svoji vlastní. Už se moc těšíme na další 🙂
Barbora Bezslezinová
Protože jsem na ručky tak trochu levá, trochu se obávám, jak se to dělá. Básničku složím, toť pro mě hračka, ale ne má-li se sestavit skládačka.  Ovšem ten návod je prostě boží, tohle i mé ručky hravě složí! V jednoduchosti je prostě krása, z básniček zase mé srdce jásá.  Miluji také jednoduchý rým, co říci chtěl básník, tak vždycky vím. Když se pak pohádkou děti rozzáří, neznám nic lepšího než úsměv na tváři!
Pavlína Adamcovápavlina-adamcova.cz

Složenka + e-kniha

Složenka

Svým knížkám říkám složenky - knížky, které si sami snadno složíte. Jsou to malé knížky formátu A6 (16 x 11,5 cm). Vejdou se tak akorát dětem do ruky. 

Co vlastně dostanu

  • soubor PDF k vytištění
  • originální obálku knihy
  • srozumitelný návod

Získáte soubor ve formátu PDF, který vytisknete. Obsahuje samotnou knížku a k tomu srozumitelný návod, jak ji rychle složit. Navíc dostanete i originální obálku knihy ve formátu A3. Pokud nemůžete formát A3 vytisknout, vůbec to nevadí. Obálku knížky vyrobíte z jakéhokoli barevného papíru.

Složit složenku není složité

Ostatně, koukněte na krátký videonávod

Říkala jsem, že je to snadné 🙂 Skládání složenky je krásná společná aktivita pro děti a rodiče, kteří mají rádi práci s papírem. Aby však knížka vypadala hezky, je potřeba přesná práce a pečlivý přístup. To je úkol pro dospělého. Spoustu věcí však zvládnou samy děti.

 

 

E-kniha

Všechny mé knížky dostanete i jako e-book. Úplně zdarma získáte plnohodnotnou elektronickou knihu. A to nejen jako klasické PDF, ale i ve formátu EPUB pro váš tablet a chytrý telefon. Knížku budete mít po ruce i na cestách a přitom nemusíte na prázdniny balit půlku knihovničky. Vejde se vám celá do kapsy.


Jak složit složenku (videonávod)

Koukněte na 2minutový videonávod, jak se skládá složenka.
Společně s knížkou vám pošlu i jednoduchý návod, který vás povede krok za krokem.

icon_download Králíček v duhové říši

Dětskou knížku Králíček v duhové říši vám pošlu jen tak.
Knížku nebo e-knihu? OBOJÍ. 
Dostanete e-knihu pro tablet a zároveň složenku – knížku, kterou si snadno sami složíte. A k tomu přidám tipy na další pěkné čtení!

 

icon_download Výletní minisloženky

Dostali jste v restauraci miniknížku a nevíte co s ní?

Podívejte se na názorné video, jak ji složit, a na místa, kde si případně opatřit další kousky.

A jestli teď nevíte, o čem mluvím, podívejte se taky. Ať jste v obraze!

 

Jmenuji se Jitka. Píšu si

Píšu básničky a pohádky, po jejichž přečtení se na tváři objeví úsměv. Baví mě hledat nové příběhy a vybírat pro ně ta správná slova. Svými dílky obohacuji dětské knihovničky o knížky, které si čtenáři sami vyrobí. Přečtěte si více o píšu.si >